Degvielas cenas Vervo
Degvielas cenas
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 2009.gada 2. līdz 8.martam.

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai.

 

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL106.00-112.00
AndorraEUR0.8720.9220.760
AustriaEUR0.9561.0980.926
BelarusEUR0.70-0.56
BelgiumEUR1.2671.2791.008
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.571.57
BulgariaBGL1.751.911.68
CroatiaHRK6.877.076.56
Czech RepublicCZK25.9027.5025.40
DenmarkDKK9.489.828.36
EstoniaEEK13.1013.6012.70
FinlandEUR1.2221.2590.947
FranceEUR1.1891.2200.990
GeorgiaGEL1.221.301.25
GermanyEUR1.2051.2771.031
GreeceEUR0.8801.0830.912
HungaryHUF253.00-254.00
IrelandEUR1.059-0.939
ItalyEUR1.1871.2811.045
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.6470.6770.617
LithuaniaLTL3.313.452.92
LuxemburgEUR0.9951.0080.827
Macedonia (FYROM)MKD54.5055.5044.00
MontenegroEUR0.8700.8900.800
NetherlandsEUR1.3531.4101.029
NorwayNOK11.4311.7410.63
PolandPLN3.864.093.52
PortugalEUR1.1841.3050.959
RomaniaRON3.494.073.45
RussiaRUB20.6821.6319.80
SerbiaRSD88.50-77.90
SlovakiaEUR1.021-1.053
SloveniaEUR0.9700.9840.956
SpainEUR0.9401.0500.860
SwedenSEK11.6912.0911.44
SwitzerlandCHF1.3461.3911.460
UkraineUAH5.706.455.45
United KingdomGBP0.9190.9851.001
United States of AmericaUSD--0.587

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit
Avots: http://www.1a-cargo.com/

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.