Degvielas cenas 2009.gada Maijā
Degvielas cenas
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 11. Līdz 17.maijam.

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai.

 

 

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL106.00-112.00
AndorraEUR0.8820.9330.770
AustriaEUR0.9561.0980.926
BelarusEUR0.70-0.56
BelgiumEUR1.2631.2750.999
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.571.57
BulgariaBGL1.801.971.74
CroatiaHRK6.877.076.56
Czech RepublicCZK25.9027.5025.40
DenmarkDKK9.499.838.32
EstoniaEEK13.6014.1013.20
FinlandEUR1.2231.2590.945
FranceEUR1.1861.2190.990
GeorgiaGEL1.221.301.25
GermanyEUR1.2291.3021.055
GreeceEUR0.8801.0830.912
HungaryHUF253.00-254.00
IrelandEUR1.069-0.959
ItalyEUR1.1811.2751.042
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.6470.6770.617
LithuaniaLTL3.343.482.96
LuxemburgEUR0.9951.0080.803
Macedonia (FYROM)MKD54.5055.5044.00
MontenegroEUR0.8700.8900.800
NetherlandsEUR1.3551.4131.025
NorwayNOK11.6311.9410.73
PolandPLN3.954.193.59
PortugalEUR1.1841.3050.959
RomaniaRON3.494.073.45
RussiaRUB20.6421.5919.64
SerbiaRSD88.50-77.90
SlovakiaEUR1.040-1.052
SloveniaEUR0.9961.0110.987
SpainEUR0.9301.0400.850
SwedenSEK11.7912.1911.44
SwitzerlandCHF1.4101.4601.520
UkraineUAH5.706.405.40
United KingdomGBP0.9461.0101.024
United States of AmericaUSD--0.589

 

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit

Avots: www.1a-cargo.com

Image

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.