Degvielas enas pasaulē Vervo
Degviela
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 1. līdz 7.jūnijam.

 

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai.

 

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL116.00-115.00
AndorraEUR0.9501.0000.790
AustriaEUR1.0431.1870.940
BelarusEUR0.665-0.531
BelgiumEUR1.3681.3970.995
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.571.57
BulgariaBGL1.942.121.74
CroatiaHRK7.397.606.64
Czech RepublicCZK26.5028.5025.70
DenmarkDKK10.1110.458.27
EstoniaEEK14.5015.0013.35
FinlandEUR1.3021.3390.968
FranceEUR1.2531.2840.996
GeorgiaGEL1.381.461.26
GermanyEUR1.2931.3651.033
GreeceEUR0.9331.1210.936
HungaryHUF267.00-262.00
IrelandEUR1.149-1.029
ItalyEUR1.2601.3621.073
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.6870.7170.627
LithuaniaLTL3.623.763.10
LuxemburgEUR1.0741.1050.818
Macedonia (FYROM)MKD56.0057.5044.50
MontenegroEUR0.9400.9600.820
NetherlandsEUR1.4371.4901.029
NorwayNOK12.3812.6910.68
PolandPLN4.224.473.59
PortugalEUR1.2641.3830.986
RomaniaRON3.644.203.45
Russian FederationRUB20.2921.2419.16
SerbiaRSD97.20-92.40
SlovakiaEUR1.087-1.073
SloveniaEUR1.0471.0781.012
SpainEUR1.0001.1200.870
SwedenSEK12.5912.9911.44
SwitzerlandCHF1.4891.5361.520
UkraineUAH6.006.905.40
United KingdomGBP0.9941.0551.038
United States of AmericaUSD--0.601

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit
Avots: www.1a-cargo.com

Image

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.