Degvielas cenas pasaulē no 2009.gada 1. līdz 7.jūnijam

Degvielas enas pasaulē Vervo
Degviela
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 1. līdz 7.jūnijam.

 

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai.

 

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL116.00-115.00
AndorraEUR0.9501.0000.790
AustriaEUR1.0431.1870.940
BelarusEUR0.665-0.531
BelgiumEUR1.3681.3970.995
Bosnia-HerzegovinaBAM1.511.571.57
BulgariaBGL1.942.121.74
CroatiaHRK7.397.606.64
Czech RepublicCZK26.5028.5025.70
DenmarkDKK10.1110.458.27
EstoniaEEK14.5015.0013.35
FinlandEUR1.3021.3390.968
FranceEUR1.2531.2840.996
GeorgiaGEL1.381.461.26
GermanyEUR1.2931.3651.033
GreeceEUR0.9331.1210.936
HungaryHUF267.00-262.00
IrelandEUR1.149-1.029
ItalyEUR1.2601.3621.073
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.6870.7170.627
LithuaniaLTL3.623.763.10
LuxemburgEUR1.0741.1050.818
Macedonia (FYROM)MKD56.0057.5044.50
MontenegroEUR0.9400.9600.820
NetherlandsEUR1.4371.4901.029
NorwayNOK12.3812.6910.68
PolandPLN4.224.473.59
PortugalEUR1.2641.3830.986
RomaniaRON3.644.203.45
Russian FederationRUB20.2921.2419.16
SerbiaRSD97.20-92.40
SlovakiaEUR1.087-1.073
SloveniaEUR1.0471.0781.012
SpainEUR1.0001.1200.870
SwedenSEK12.5912.9911.44
SwitzerlandCHF1.4891.5361.520
UkraineUAH6.006.905.40
United KingdomGBP0.9941.0551.038
United States of AmericaUSD--0.601

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit
Avots: www.1a-cargo.com