Konteinervilciens kursēs starp Latviju un Baltkrieviju
Konteinervilciens
Sadarbojoties Latvijas, Baltkrievijas un Igaunijas dzelzceļa kompānijām ir izveidots konteinervilciens ZUBR, kurš pēc noteikta grafika kursēs maršrutā no Rīgas uz Minsku un atpakaļ.

Konteinervilcienu formēs Šķirotavas stacijā un tas savu maršrutu veiks 1,5 dienās. Paredzēts, ka visiem projekta dalībniekiem tiks piemērotas vienādas tarifu likmes, kā arī projekta ietvaros tiks nodrošinātas vienkāršotas robežšķērsošanas un muitas kontroles procedūras.

Pirmais eksperimentālais vilciena reiss ar 23 platformām, uz kurām atrodas 12x40’HC un 22x20’tank-konteineri, no Novopolockas izbrauca 10.jūnijā un ieradīsies Rīga-Krasta stacijā 11.jūnijā ap plkst. 14.30. Latvijā konteinervilciena operators ir SIA LDz Cargo Loģistika. Paredzēts, ka jaunais vilciens pārvadās eksporta un importa kravas uz un no Baltkrievijas Republikas, kā arī tranzītkravas no un uz Igauniju.

Avots: http://www.ldz.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.