Nozares jaunumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi Latvijā 11 mēnešos pieauguši par 3,9%

Kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi
Dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi Latvijā 11 mēnešos pieauguši par 3,9%, sasniedzot 55,66 miljonus tonnu kravu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomē.

Tranzīta apjoms caur ostām ir palielinājies par 5% līdz 45,08 miljoniem tonnu, savukārt kopējie starptautisko pārvadājumu apjomi pieauguši par 3,6% līdz 54,36 miljoniem tonnu. Iekšzemes pārvadājumu apjoms šā gada pirmajos 11 mēnešos palielinājies par 18,6%, sasniedzot 1,3 miljonus tonnu.

Sauszemes tranzīts caur Latvijas teritoriju samazinājies par 0,7% līdz 4,32 miljoniem tonnu. Lai gan šogad 11 mēnešos fiksēts pieaugums, to nevar salīdzināt ar pērno gadu, kad tika pārvadāts par 20,8% kravu vairāk nekā 2010.gadā. Lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Latvijā ir VAS "Latvijas Dzelzceļš" meitassabiedrība SIA "LDz Cargo".

Avots: www.balticexport.com

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana

 

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.