Degvielas cenas
Degviela
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 6. līdz 12.jūnijam - 28.nedēļā

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai. 

 

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL123.00-116.00
AndorraEUR0.9931.0430.832
AustriaEUR1.1021.2551.006
BelarusEUR0.636-0.508
BelgiumEUR1.3741.3951.048
Bosnia-HerzegovinaBAM1.831.921.74
BulgariaBGL2.002.181.84
CroatiaHRK7.757.977.06
Czech RepublicCZK28.8030.1027.30
DenmarkDKK10.1410.488.70
EstoniaEEK15.1515.6514.30
FinlandEUR1.3651.4011.016
FranceEUR1.2911.3271.048
GeorgiaGEL1.531.611.43
GermanyEUR1.3201.3941.100
GreeceEUR1.0441.2411.008
HungaryHUF274.00-254.00
IrelandEUR1.199-1.059
ItalyEUR1.3131.4031.120
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.7270.7570.657
LithuaniaLTL3.703.843.26
LuxemburgEUR1.0761.0990.885
Macedonia (FYROM)MKD63.0064.0049.50
MontenegroEUR1.0001.0200.880
NetherlandsEUR1.4471.5021.078
NorwayNOK12.8613.1711.23
PolandPLN4.634.893.93
PortugalEUR1.3141.4331.044
RomaniaRON3.894.353.68
Russian FederationRUB20.9921.9419.38
SerbiaRSD103.70-100.90
SlovakiaEUR1.168-1.130
SloveniaEUR1.1071.1281.050
SpainEUR1.0801.1900.950
SwedenSEK12.7913.1912.24
SwitzerlandCHF1.6081.6601.608
UkraineUAH6.757.505.40
United KingdomGBP1.0381.1031.054
United States of AmericaUSD--0.689

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit

Avots: www.1a-cargo.com

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.