Berlīne
Berlīne
9.jūnijā Berlīnē, Vācijā noritēja Vācijas Federālās loģistikas asociācijas rīkotais forums par loģistiku Baltijas jūras reģionā.

Diskusijās galvenais uzsvars tika likts uz kravu pārvadājumiem no Vācijas uz Krieviju un Centrālāziju, izmantojot Baltijas jūras ostas. Eksperti nonāca pie secinājuma, ka vislielākās priekšrocības šajā sfērā ir Baltijas valstīm un īpaši Latvijai, jo tā ir kā pēdējais punkts pirms iebraukšanas Krievijā, kā arī norādīja, ka šobrīd ir piemērots laiks, lai sagatavotos augšupejai, kas sekos pēc globālās krīzes. Loģistikas krustpunktu izveide Baltijā ļautu izvairīties no Krievijas rubļa svārstību riskiem, kā arī operatīvi īsā laikā transportēt pāri robežai preces, kuras nepieciešamas tūlītējai realizācijai.

Vācijas ekspertu rīkotajā diskusijā par loģistiku Baltijas jūras reģionā Latviju pārstāvēja LR goda konsuls Bavārijā un loģistikas eksperts Dr. Georgs Klaisens (Georg Claessens), LR vēstniecības Vācijā 3.sekretārs Jānis Bērziņš un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecības Hamburgā vadītāja vietnieks Helmuts Salnājs.

Avots: www.mfa.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.