Nestandarta krava
Nestandarta krava
Plānots, ka tuvākajā nākotnē par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumiem pa valsts autoceļiem varēs norēķināties ar maksājuma kartēm VAS „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) kasē.

Šādu ieceri paredz ceturtdien, 10. septembrī, Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātie grozījumi Ministru kabineta 2003. gada 10. jūnija noteikumos Nr. 295 „Kārtība, kādā veicama samaksa par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumiem pa valsts autoceļiem, un maksas apmērs”.

Līdz šim par minētajiem pārvadājumiem varēja norēķināties divējādi – ar bezskaidras naudas pārskaitījumu kredītiestādēs vai skaidru naudu LVC, kas to trīs dienu laikā ieskaitīja valsts pamatbudžetā. Grozījumu pieņemšana nodrošinātu privātpersonām vienlīdzīgas iespējas visās valsts iestādēs par to sniegtajiem pakalpojumiem kā norēķinu līdzekli izmantot maksājuma kartes. Lai grozījumi stātos spēkā, tie vēl jāapstiprina valdībā.

Avots: http://www.sam.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.