Degvielas cenas
Degvielas cenas
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 31.augusta līdz 6.septembrim

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai.

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL130.00-126.00
AndorraEUR1.0251.0750.853
AustriaEUR1.1231.2821.019
BelarusEUR0.629-0.502
BelgiumEUR1.3941.4181.075
Bosnia-HerzegovinaBAM1.962.021.89
BulgariaBGL2.002.191.88
CroatiaHRK7.998.087.23
Czech RepublicCZK29.2030.5026.80
DenmarkDKK10.3110.658.86
EstoniaEEK15.9016.4015.15
FinlandEUR1.3491.3821.013
FranceEUR1.2891.3241.058
GeorgiaGEL1.751.851.60
GermanyEUR1.3241.4031.103
GreeceEUR1.0991.2921.005
HungaryHUF306.00-289.00
IrelandEUR1.199-1.079
ItalyEUR1.3051.4181.125
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.7170.7470.667
LithuaniaLTL3.823.963.15
LuxemburgEUR1.0841.1090.897
Macedonia (FYROM)MKD62.5064.0050.00
MontenegroEUR1.1201.1401.010
NetherlandsEUR1.4651.5201.093
NorwayNOK12.6312.9411.14
PolandPLN4.474.703.75
PortugalEUR1.3351.4511.067
RomaniaRON3.934.393.71
Russian FederationRUB23.3724.3219.74
SerbiaRSD105.00-102.50
SlovakiaEUR1.186-1.113
SloveniaEUR1.1461.1651.050
SpainEUR1.0901.2000.970
SwedenSEK12.5912.9912.04
SwitzerlandCHF1.5971.6541.624
UkraineUAH7.558.206.30
United KingdomGBP1.0491.1151.055
United States of AmericaUSD--0.705

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit
Avots: http://www.1a-cargo.com/

 

Image

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.