Degvielas cenas pasaulē no 2009.gada 31.augusta līdz 6.septembrim

Degvielas cenas
Degvielas cenas
Piedāvājam Jums ieskatu izmaksām degvielai pasaulē no 31.augusta līdz 6.septembrim

Cenas norādītas attiecīgās valsts valūtā 95 un 98 benzīnam, kā arī dīzeļdegvielai.

ValstsValūta95 98Diesel
AlbaniaALL130.00-126.00
AndorraEUR1.0251.0750.853
AustriaEUR1.1231.2821.019
BelarusEUR0.629-0.502
BelgiumEUR1.3941.4181.075
Bosnia-HerzegovinaBAM1.962.021.89
BulgariaBGL2.002.191.88
CroatiaHRK7.998.087.23
Czech RepublicCZK29.2030.5026.80
DenmarkDKK10.3110.658.86
EstoniaEEK15.9016.4015.15
FinlandEUR1.3491.3821.013
FranceEUR1.2891.3241.058
GeorgiaGEL1.751.851.60
GermanyEUR1.3241.4031.103
GreeceEUR1.0991.2921.005
HungaryHUF306.00-289.00
IrelandEUR1.199-1.079
ItalyEUR1.3051.4181.125
KosovoEUR0.85-0.90
LatviaLVL0.7170.7470.667
LithuaniaLTL3.823.963.15
LuxemburgEUR1.0841.1090.897
Macedonia (FYROM)MKD62.5064.0050.00
MontenegroEUR1.1201.1401.010
NetherlandsEUR1.4651.5201.093
NorwayNOK12.6312.9411.14
PolandPLN4.474.703.75
PortugalEUR1.3351.4511.067
RomaniaRON3.934.393.71
Russian FederationRUB23.3724.3219.74
SerbiaRSD105.00-102.50
SlovakiaEUR1.186-1.113
SloveniaEUR1.1461.1651.050
SpainEUR1.0901.2000.970
SwedenSEK12.5912.9912.04
SwitzerlandCHF1.5971.6541.624
UkraineUAH7.558.206.30
United KingdomGBP1.0491.1151.055
United States of AmericaUSD--0.705

Valūtas konvertētājs internetā atrodams – šeit
Avots: http://www.1a-cargo.com/