Terehovas robežkontroles punktā uzlabota kravas automašīnu robežšķērsošanas kārtība

Robeža
Robeža
Ar šā gada 22. oktobri smago transportlīdzekļu vadītājiem, kuri gaida izbraukšanu uz Krievijas Federāciju Terehovas robežkontroles punktā, tiek izsniegti kontroltaloni, kuri apliecina autovadītāju rindas kārtas numuru.

Kontroles talonus izsniedz uzņēmuma „Austrumu kravu termināls" darbinieki, savukārt Valsts robežsardzes amatpersonas nodrošina, ka autovadītājs šķērso robežu stingri ievērojot rindas kārtību (kontroltaloni iebraucot robežkontroles punkta teritorijā jānodod Valsts robežsardzes amatpersonai).

Valsts robežsardze uzskata, ka šo kontroltalonu sistēmas ieviešana dos iespēju ierobežot gadījumus, kad netiek ievērota rindas kārtība, kā arī izslēgs tādas negācijas kā „rindas pārdošana".

Valsts robežsardzes vadība vērš autovadītāju uzmanību tam, ka minētie taloni neuzliek tiem nekādas papildus saistības, izņemot prasību šķērsot robežu rindas kārtībā kā to paredz LR Ministru kabineta noteikumi par kārtību kādā šķērso valsts robežu.

Avots: www.rs.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.