Lauku ceļš
Lauku ceļš
Plānots, ka nemaksāt par Latvijas autoceļu lietošanas nodevu varēs šaurāks pārvadātāju loks.

Šādi grozījumi Autoceļu lietošanas nodevas likumā veikti saskaņā ar Eiropas Komisijas Transporta un enerģētikas ģenerāldirektorāta atzinumu un izsludināti 5. novembra Valsts sekretāru sanāksmē.

Izmaiņas likumā paredz, ka nodevas maksas atbrīvojumu nepiemēros: 1) seglu vilcējiem bez piekabes vai puspiekabes; 2) par transportlīdzekļiem, ar kuriem zemnieku saimniecības vai komersants veic pārvadājumus; 3) lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības; 4) par transportlīdzekļiem, kurus izmanto kokmateriālu pārvadājumos. Likuma grozījumiem vēl jāgūst valdības un Saeimas atbalsts.

Avots: www.sam.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.