Rīga
Rīga
Ar mērķi atvieglot uzņēmējdarbības apstākļus ir izdots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums Nr.379-ir. Rīkojums paredz, ka no 2009. gada 1. decembra vairākās pilsētas ielās rīta stundās ir atcelti satiksmes ierobežojumi kravu transportam ar pilnu masu virs piecām tonnām.

Saskaņā ar rīkojumu satiksmes ierobežojumi kravu transportam ar pilnu masu virs piecām tonnām būs noteikti darba dienās tikai vakara maksimumstundās no plkst. 16.00 līdz 19.00 šādās vietās:

-          Akmeņu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Jelgavas ielai;
-          Daugavgrīvas ielas posmā no Raņķa dambja līdz Lidoņu ielai;
-          Jelgavas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Vienības gatvei;
-          Mūkusalas ielas posmā no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Akmeņu ielai;
-          Raņķa dambī;
-          Valguma ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim;
-          Vienības gatves posmā no Jelgavas ielas līdz Kārļa Ulmaņa gatvei.

Satiksmes ierobežojumi kravu transportam ar pilnu masu virs piecām tonnām darba dienās no plkst. 7.00 līdz 10.00 un no plkst. 16.00 līdz 19.00 saglabājas sekojošās vietās:

-          11.novembra krastmalā;
-          Eksporta ielas posmā no Muitas ielas līdz Rīgas pasažieru ostai;
-          Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13. janvāra ielai;
-          Uzvaras bulvāra posmā no Akmens tilta līdz Valguma ielai;
-          kā arī uz Akmens tilta abos virzienos.

Minētie ierobežojumi neattiecas uz operatīvajiem transportlīdzekļiem, transportlīdzekļiem ar oranžu vai dzeltenu bākuguni, kas tiek izmantoti specifiskiem uzdevumiem, kā arī trafarētiem komunālo dienestu transportlīdzekļiem.

Avots: www.rdsd.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.