Sniega dēļ braukšana apgrūtināta visā Latvijā

Sniegs
Sniegs
Šorīt sniega dēļ braukšana apgrūtināta visā Latvijā, liecina ceļu uzturētāju "Latvijas Valsts ceļi" informācija.

Ziemas dienesti strādā nepārtrauktā režīmā, attīrot un apstrādājot ar pretslīdēšanas reaģentiem brauktuves. Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, jo brauktuvju tīrīšana un pretslīdes apstrāde šajos laika apstākļos ir mazāk efektīvi un īslaicīgi. Snigšanas un sniegputeņa laikā būtiski samazinās arī redzamība un uz brauktuvēm veidojas piebraukta sniega kārta, apledojums un sniega sanesumi.

Kā norāda "Latvijas Valsts ceļi", autosatiksmei nelabvēlīga meteoroloģiskā situācija var saglabāties līdz pusdienlaikam. Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes, arī šodien Latvijā gaidāms neliels sniegs.

Avots: www.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.