Lidosta Rīga apkalpo vienu no lielākajiem gaisa kuģiem pasaulē

Antonov AN-124
Antonov AN-124
Ceturtdien (28. janvārī) starptautiskajā lidostā Rīga nolaidās viens no lielākajiem gaisa kuģiem pasaulē - AN 124 Ruslan.

Lielgabarīta kravu pārvadājumu kompānija Ruslan International ar kravas transporta lidmašīnu AN 124, no starptautiskās lidostas Rīga nogādās 46 tonnas smagu gāzes ģeneratoru. Lidmašīna uz Buharu Uzbekistānā izlidos 29.janvārī pulksten 11.00.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters norāda: «Kopš atjaunota Latvijas neatkarība šāda veida kravas caur starptautisko lidostu Rīga nav transportētas. Izvēlētais transporta ceļš apliecina Latvijas konkurētspēju kravu tranzītā, jo tieši mūsu valsts spēj piedāvāt integrētus transporta un loģistikas pakalpojumus. Latvijas uzņēmēji spēj piedāvāt ērtus un konkurētspējīgus ostu pakalpojumus, sauszemes un dzelzceļa kravu pārvadājumus, kā arī gaisa satiksmi, kur starptautiskā lidosta Rīga ir viens no tuvākajiem aviosatiksmes mezgliem Eiropas Savienībā lidojumiem uz tālajiem Austrumiem un Āzijas valstīm.»

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.