Naftas cena samazinās - degvielas cena nemainīga

Degviela
Degviela
Naftas cena biržā patlaban ir tuvu šī gada minimumam. Tajā pat laikā Latvijas degvielas tirgotāji pirmdien, 8. februārī, saglabājuši pagājušajā nedēļas nogalē paaugstinātās degvielas mazumtirdzniecības cenas.

95. markas degvielas cena, tāpat kā 5. februārī, arī pirmdien, 8. februārī, Statoil pilna servisa degvielas uzpildes stacijās (DUS) ir 0,749 Ls par litru. Nav mainījusies arī degvielas 95 Ultima cena, saglabājoties 0,754 Ls līmenī. Dīzeļdegvielas (DD) cena Statoil DUS arī palikusi nemainīga, proti, 0.719 Ls litrā. Nemainīga palikusi E95 cena arī Lukoil DUS, vienam litram maksājot 0,742 Ls. Arī DD cena saglabājusies 0,712 Ls līmenī.

Db.lv jau vēstīja, ka jēlnaftas cena marta piegādēm Ņujorkas preču biržā 8. februāra rītā bija 71.75 ASV dolāri par barelu, kas ir par 0.56 dolāriem vairāk nekā iepriekšējās tirdzniecības sesijas noslēgumā. Naftas cenas strauju samazināšanos pagājušās nedēļas nogalē izraisīja tirgotāju bažas par globālās ekonomikas attīstības ilgtspēju pēc ziņām par valsts parāda apjomiem Grieķijā, Portugālē un Spānijā, kā arī bezdarba līmeni ASV. Nelielu atspērienu naftas cenai devušas cerības attiecībā uz naftas produktu pieprasījuma palielināšanos auksto laika apstākļu dēļ ASV ziemeļaustrumu reģionā, raksta Associated Press. Londonā Brent naftas cena palielinājusies par 0.63 ASV dolāriem līdz 70.22 dolāriem par barelu.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.