Augļi
Augļi
97,8% no pērn uz Latvijas robežas pārbaudītajām 53 342 preču kravām atbilda sanitārajām prasībām un ielaistas Eiropas Savienības teritorijā, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) dati.

1180 kravas jeb 2,2% atzītas par normatīvo aktu prasībām neatbilstošām. No tām 631 krava nosūtīta iznīcināšanai, 120 ir nosūtītas atpakaļ uz eksportētājvalsti vai izcelsmes valsti, bet 271 krava aizturēta līdz neatbilstību novēršanai. Atpakaļ uz eksportētājvalsti vai izcelsmes valsti lielākoties nosūtīti Latvijā nereģistrēti uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika (102 kravas), zāles (94 pasta sūtījumi), kuras trešo jeb ne Eiropas Savienības valstu iedzīvotāji nedrīkst sūtīt pa pastu Eiropas Savienības iedzīvotājiem bez receptes, kā arī dažādi pārtikas produkti (48 kravas), jo tiem bijis neatbilstošs marķējums. Gandrīz visas jeb 625 iznīcināšanai nosūtītās kravas bijušas koksnes iepakojamais materiāls, kas nav bijis atbilstoši apstrādāts un marķēts.

Avots: http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Turpinot lietot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Iepazīties ar noteikumiem. Lietošanas noteikumi.