Nozares jaunumi

Scandlines paplašina satiksmi Baltijas valstīs: jauns prāmis maršrutā Nīneshamna-Ventspils

PrāmisLai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu ceļošanai un pārvadājumiem uz/no Baltijas valstīm, kuģniecības uzņēmums Scandlines iesaistīs satiksmē jaunu kuģi. Sākot ar 03.01.2011.g., nomātais kravas-pasažieru (RO/PAX) prāmis, motorkuģis (M/V) Scottish Viking kursēs maršrutā Nīneshamna-Ventspils, veicot 5 braucienus nedēļā turp un atpakaļ.

Motorkuģis Scottish Viking kā kravu, tā pasažieru pārvadājumu jaudu maršrutā Zviedrija-Latvija palielinās par 30%. Motorkuģis Ask, kas pašlaik kursē maršrutā Nīneshamna-Ventspils, sākot ar 2011. gada janvāri, Scandlines izmantos maršurutā Traveminde-Liepāja. Tas nomainīs motorkuģi Kaunas, ko 2010. gada beigās nodos atpakaļ īpašniekam. Dvīņu kuģis m/v Urd arī turpmāk kursēs maršrutā Traveminde-Ventspils pēc līdzšinējā saraksta.

Prāmis Scottish Viking ir būvēts 2009. gadā Visentini kuģu būvētavā Itālijā. Kuģa garums ir 186,5 metri, tam ir 2.250 klāja metri un prāmis var uzņemt 120 treilerus un 489 pasažierus. Pasažieru rīcībā ir pavisam 107 dažādas klases kajītes un 57 sēdvietas uz klāja. Uz prāmja Scottish Viking ir moderns servisa aprīkojums - restorāns, bārs un veikals.

Scandlines izpilddirektors Sorens Polsgārds Jensens (Søren Poulsgaard Jensen): "Šogad arvien vairāk cilvēku vēlas ceļot no/uz Baltijas valstīm. Ar jauno prāmi Scottish Viking mēs vēlamies apmierināt tirgus prasības - pirmkārt tas, protams, attiecas uz kravu pārvadājumiem. Tomēr arvien vairāk tūristu izmanto mūsu maršrutus no/uz Baltijas valstīm. Pateicoties Scottish Viking mūsdienīgajam aprīkojumam, mēs arī varēsim labāk apmierināt pasažieru vēlmes."

Avots: www.reitngi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv