Samazinājušies dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi
Dzelzceļa kravu pārvadājumi
Šā gada deviņos mēnešos ar dzelzceļa transportu pārvadāti 36,9 miljoni tonnu kravu. Tas ir par 9,7 % mazāk nekā pagājušā gada pirmajos trijos ceturkšņos, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Iekšzemē ar dzelzceļa transportu pārvadāts 1 miljons tonnu. kravu, kas ir par 40,9 tūkstošiem tonnu vairāk nekā 2009.gada janvārī - septembrī. Savukārt starptautiskajos dzelzceļa kravu pārvadājumos transportēti 35,9 miljoni tonnu kravu.

Kravu pārvadājumos ar autotransportu šā gada deviņos mēnešos pārvadāti 34,5 miljoni tonnu kravu, kas ir par 27,4 % vairāk nekā 2009.gadā. 2010. gada pirmajos trijos ceturkšņos 32,9 % ar autotransportu pārvadāto kravu kopapjoma veidoja metālu rūdas un citi ieguves rūpniecības un karjeru izstrādes produkti un kūdra, 25,7 % - lauksaimniecības, medniecības un mežsaimniecības produkti, zivis un citi zvejniecības produkti un 13,5 % - koks, koksnes un korķa izstrādājumi. Ar autotransportu kravas tiek pārvadātas gan pašpārvadājumos, gan komercpārvadājumos

Avots: www.financenet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.