LDz Cargo apstiprina par 3% lielākus pārvadājumu tarifus 2011. gadam

Dzelzceļa kravu pārvadājumi
Dzelzceļa kravu pārvadājumi
SIA LDz Cargo ir noteicis pārvadājumu cenas nākamajam gadam un sācis līgumu slēgšanu ar klientiem par dzelzceļa kravu pārvadājumiem.

Ņemot vērā maksas palielināšanos par dzelzceļa publiskās lietošanas infrastruktūras izmantošanu, kā arī lielākai degvielas cenai, ko izmanto vilces nodrošināšanai, dzelzceļa kravu pārvadājumu tarifi palielinājušies vidēji par trim procentiem.

«LDz Cargo arī turpmāk saglabās līdzšinējos principus, piedāvājot līdzsvarotus sadarbības noteikumus saviem klientiem. Uzņēmums izskatīs katra klienta priekšlikumus, kā arī piemēros abpusēju saistību izpildes mehānismus un ekonomiski pamatotus aprēķinus,» norāda LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs.

Šogad dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomu būtiski ietekmēja ārējie faktori, piemēram, jēlnaftas piegādes samazinājums Baltkrievijai no Krievijas un naftas produktu eksporta kritums, tāpēc dzelzceļa pārvadājumu izmaksu palielināšanās būtisku neietekmēs uz kravu plūsmas pa dzelzceļu.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.