Transports un Loģistika 2011
Transports un Loģistika 2011
2011. gadā no 28. aprīļa līdz 1. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 6. starptautiskā transporta, kravu pārvadājumu, tranzīta un loģistikas izstāde “Transports un Loģistika 2011”, ko organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Satiksmes ministriju un Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociāciju “Latvijas auto”.

Biznesa izstāde “Transports un Loģistika” ir komplekss pasākums transporta, tranzīta, un loģistikas nozares uzņēmējiem, vadošajiem ekspertiem un valsts amatpersonām. Projekta mērķis ir stimulēt Baltijas reģiona transporta, loģistikas un tranzīta biznesa attīstību un modernizāciju, veidojot izdevīgu partnerības platformu nozares uzņēmumu sadarbībai.

Plašs un daudzveidīgs izstādes piedāvājums nozares profesionāļiem

Izstādē “Transports un Loģistika 2011” ikviens nozares profesionālis un interesents gūs informāciju par transporta pakalpojumiem Baltijas, Eiropas Savienības un citu ārvalstu mērogā, tranzīta kravu un pasažieru pārvadājumiem pa sauszemi un jūru, jaunajiem loģistikas centriem un pakalpojumiem, noliktavu aprīkojuma un tehnikas aktualitātēm, jaunumiem transporta līdzekļu ražošanā un modernāko tehnoloģiju pielietošanā transporta nozarē.

Izstāžu centrā vienlaicīgi notiks izstādes:

“Automehānika 2011” (halle Nr.1) Izstāde “Transports un Loģistika” tradicionāli tiek organizēta vienlaikus ar specializēto automobiļu remonta instrumentu, servisa iekārtu, rezerves daļu, apkopes līdzekļu un aksesuāru izstādi “Automehānika”.

“Rīgas Starptautiskais autošovs 2011”: (halle Nr.2)
Starptautiskais autotūninga šovs “Auto Exotica 2011”,
Jaunu un mazlietotu vieglo automobiļu izstāde-pārdošana “Auto Sale 2011”

Jau šobrīd norit gatavošanās izstādei un izstādes organizatori ir uzsākuši izstādes komplektēšanu. Potenciālie izstādes dalībnieki tiek aicināti pieteikties savlaicīgi, tādejādi saņemot iespēju izvēlēties labākos ekspozīcijas laukumus, kā arī izmantot termiņatlaides, ekspozīcijas laukuma apjoma atlaides, kā arī iepriekšējo izstāžu dalībnieku atlaides!

Izstāžu norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
Rīga, Ķīpsalas iela 8

Apmeklētājiem ar vienu ieejas biļeti būs iespējams apmeklēt visas izstāžu centrā vienlaicīgi notiekošos pasākumus.

Avots: www.bt1.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.