Scandlines 2010. gadā ievērojami paplašinājis satiksmi Baltijas jūrā

Jūras kravu pārvadājumi
Jūras kravu pārvadājumi
Kuģniecības uzņēmums Scandlines sasniedzis ievērojamu transportēšanas rādītāju pieaugumu satiksmē pa Baltijas jūru. Kravu apjoms 2010. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir palielinājies par 59,7 procentiem, ceļotāju skaits - par 48,5 procentiem.

Scandlines 2010. gadā Baltijas jūras maršrutos Traveminde–Ventspils, Traveminde–Liepāja, kā arī Nīneshamna–Ventspils kopā pārvadājis 54000 kravas vienības un 69000 pasažierus.

Lai gan pēdējie gadi visās saimniecības nozarēs sagādājuši grūtības, uzņēmuma Scandlines rādītāji liecina par izaugsmi. „Pozitīvie kravu un pasažieru pārvadājumu rādītāji 2010. gadā liecina par ievērojamu pieprasījuma pieaugumu satiksmei ar Baltijas valstīm. Mēs prognozējam, ka 2011. gadā kravu apgrozījums palielināsies par 15 procentiem un pasažieru - par 30 procentiem. Klientu un pasažieru ērtībām, janvārī maršrutā Nīneshamna -Ventspils savu darbību uzsāka jauns motorkuģis Scottish Viking.

Motorkuģis Scottish Viking kā kravu, tā pasažieru pārvadājumu jaudu maršrutā  Zviedrija-Latvija palielinās par 30%", stāsta Zviedrijas/Baltijas maršrutu menedžeris Geralds Lefolds. Uz Ventspili Scandlines prāmji kursē jau kopš 2005. gada, un līdz šodienai ir pārvadātas 280000 kravas vienības un 360000 pasažieru. 2010. gadā Scandlines paplašināja maršrutu tīklu Baltijas jūrā, uzsākot satiksmi maršrutā Traveminde – Liepāja.

Avots: www.ventspils.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.