Nozares jaunumi

Satiksmes ministrija piedalās starptautiskā konferencē un izstādē Krievijā

TransRussia
TransRussia
No 26. līdz 29. aprīlim Maskavā notiek 16. Starptautiskā kravu pārvadājumu, transporta un loģistikas konference un izstāde „TransRossija 2011”, kurā piedalīsies arī Satiksmes ministrija.

Ar referātu par Latvijas transporta un loģistikas nozares iespējām sadarbībai ar Krieviju konferencē uzstāsies Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Anrijs Matīss. Valsts sekretārs stāstīs gan par iecerēm ātrvilciena Rīga – Maskava izveidei, gan arī konteinervilcienu jomas attīstīšanu, uzsverot, ka Latvijai ir veiksmīga pieredze transporta plūsmu nodrošināšanā austrumu – rietumu virzienā: no Latvijas uz Kazahstānu kursē ES vienīgais regulārais konteinervilciens „Baltika Tranzit”, ar kuru 7 – 8 dienu laikā var nogādāt kravas līdz galapunktam. Šis vilciens apkalpo Baltijas un Centrālāzijas reģionu kravas. 2010. gada nogalē uz Maskavu sāka kursēt arī konteinervilciens „Rīgas ekspresis”.

Paralēli notiks arī starptautiska transporta un loģistikas izstāde, kas ir lielākā NVS valstu nozares izstāde un īpaši iecienīta uzņēmēju vidū, jo ļauj nodibināt plašu kontaktu loku. Šogad dalībai izstādē Latvijas stendā pieteikti 36 uzņēmumi, tostarp Rīgas un Ventspils brīvostas, Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, „Latvijas Dzelzceļš”, „Man-Tess” un citi. Latvijas stenda kopējā platība būs 255 kvadrātmetri.

Pasākumā piedalīsies arī Krievijas Transporta ministrijas amatpersonas, kā arī atbildīgo ministriju no Vācijas, Polijas un Lietuvas vadība. Neiztrūkstoši būs lielāko Krievijas uzņēmumu, piemēram, „RŽD”, „Rosmorport”, kā arī ekspeditoru asociāciju, pārstāvji. „TransRossija 2011” Satiksmes ministriju pārstāvēs arī valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, Tranzīta politikas departamenta direktors Andris Maldups un vecākā referente Lāsma Āboliņa.

Avots: www.sam.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.