Nozares jaunumi

Parakstīs vienošanos par loģistikas centra izveidi Rīgas Brīvostā

RīgaOtrdien tiks oficiāli parakstīta vienošanās starp Brazīlijas konsorciju "Granada Enterprise" un Rīgas Brīvostas pārvaldi par loģistikas centra attīstību Rīgas Brīvostas teritorijā.

Tieši pirms gada Latviju darba vizītē apmeklēja Brazīlijas ostu ministrs un uzņēmēju delegācija, kas iepazinās ar Rīgas ostas iespējām šeit pārkraut galveno Brazīlijas eksporta preci   - cukuru, kā arī citu termināļu piedāvājumu, lai perspektīvā Rīgas ostu varētu izmantot arī citu pārtikas kravu, tostarp saldēto produktu loģistikai. Tagadējā vienošanās ir iepriekšējās vizītes rezultāts, kas panākts gada laikā, tas uzskatāms par īsu termiņu.

Konsorcijs "Granada Enterprise" ir viens no lielākajiem pārtikas preču importa eksporta uzņēmumiem Brazīlijā, kurš, attīstot darbību Eiropas un Āzijas virzienā, par galvenā loģistikas centra atrašanās vietu izvēlējies Rīgas Brīvostu. "Granada Enterprise" izpilddirektors A.Valentim dos Reis norāda, ka Rīgas ostas atrašanās vieta, kā arī izveidotā infrastruktūra un darba organizācija ir ideāla vieta loģistikas centra izveidei, kas kalpos kā bāze tirdzniecībai no Dienvidamerikas valstīm, tostarp Brazīlijas, uz Eiropu, Krieviju un Ķīnu.

Ķīna ir viens no konsorcija lielākajiem sadarbības partneriem un pārtikas preču aprite starp šīm valstīm ir mērāma miljonos tonnu, kas dos būtisku pieaugumu Rīgas brīvostas darbībā. Tāpat pārtikas preču kravu piesaiste Rīgas ostai ir būtiska Brīvostas pārvaldes izstrādātās stratēģijas daļa, kas dos iespēju sadalīt riskus starp dažāda tipa kravām. Pagaidām pārtikas preču kravu īpatsvars Rīgas ostā ir salīdzinoši neliels. Vienošanās paredz vērienīgas Brazīlijas uzņēmēju investīcijas Rīgas brīvostas teritorijā. "Granada Enterprise" delegācija Rīgā ieradās saistībā ar Ķīpsalas izstāžu centrā notiekošo izstādi un forumu "Invest Expo 2011", kura ietvaros norit arī tirdzniecības un investīciju misija "China Business Days 2011".

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv