Nozares jaunumi

Tallinas osta deviņos mēnešos kravu pārkraušanas līdere Baltijā

Osta
Osta
Tallinas osta šogad deviņos mēnešos bijusi kravu pārkraušanas līdere Baltijā, un tai cieši uz papēžiem min Klaipēdas un Rīgas ostas, liecina ostu sniegtā informācija.

Tallinas ostā 2011.gada deviņos mēnešos apkalpoja 27,5 miljonus tonnu kravu, kas bija par 0,9% vairāk nekā 2010.gada attiecīgajā laika periodā. Klaipēdas ostā kravu apgrozījums šogad deviņos pirmajos mēnešos sasniedza 27,4 miljonus tonnu un bija par 21,8% lielāks nekā pagājušā gada janvārī–septembrī.

Savukārt Rīgas ostā šogad deviņos mēnešos apkalpoja 25,17 miljonus tonnu kravu – par 12,8% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā. Ventspils ostā 2011.gada deviņos pirmajos mēnešos pārkrāva 21,1 miljonu tonnu kravu – par 12% vairāk nekā attiecīgā laikposmā 2010.gadā.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.