Nozares jaunumi

Liepājas osta nākamgad pirmo reizi cer sasniegt piecu miljonu tonnu apgrozījumu

Kravu pārvadājumi ostā
Kravu pārvadājumi ostā
Liepājas osta nākamgad pirmo reizi cer sasniegt piecu miljonu tonnu apgrozījumu, pastāstīja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldnieks Guntars Krieviņš.

Viņš norādīja, ka šogad kopējas kravu apgrozījums Liepājas ostā plānots 4,5 miljoni tonnu un tas tiks pārsniegts. Ņemot vērā šā gada rezultātus, kā arī ostas uzņēmumu plānus, 2012.gadā Liepājas osta cer palielināt kravu apgrozījumu. Krieviņš paskaidroja, ka pēc ostas padziļināšanas ir iespējams apkalpot lielākus kuģus, kā arī ostā būvē divus jaunus kravu termināļus – vienu projektu attīsta uzņēmums "Transit Service", savukārt otru kompānija "Liepājas osta LM", kas būvē uzņēmuma "Dan Store" beramkravu termināļa otro kārtu.

Jau vēstīts, ka Liepājas ostā 2011.gada desmit mēnešos pārkrauti 3,943 miljoni tonnu kravu, kas ir par 10,5% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā gadu iepriekš. Savukārt 2010.gadā kopumā Liepājas ostā pārkrāva 4,384 miljonus tonnu kravu, kas bija pieaugums par 0,1%. Liepājas osta ir trešā lielākā no desmit Latvijas ostām.

Avots: www.liepajniekiem.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.