Nozares jaunumi

Satiksmes ministrs atbildes vizītē viesojas Francijā

Satiksme
Satiksme
Satiksmes ministrs Aivis Ronis no 3.aprīļa līdz 5.aprīlim pēc Francijas Republikas Ekoloģijas, ilgtspējīgas attīstības, transporta un mājokļu lietu ministrijas transporta ministra Tjerī Mariāni ielūguma uzturēsies darba vizītē Francijā.

Tikšanās laikā ar Francijas transporta ministru T.Mariānī tiks turpināts šī gada janvārī Rīgā uzsāktais ministru dialogs par būtiskākajiem Eiropas Savienības transporta politikas jautājumiem, tai skaitā abu valstu prioritātēm Eiropas stratēģisko transporta koridoru noteikšanā un finansēšanā, un Latvijas – Francijas divpusējās sadarbības prioritātēm transporta nozarē, tādās jomās kā aviācija, dzelzceļš, kā arī kravu pārvadājumi uz/no Afganistānas. Tāpat, lai pārrunātu sadarbību aviācijas jomā, plānotas tikšanās ar Air France KLM grupas un Parīzes lidostas (Aéroports de Paris) vadību.

Saistībā ar nacionālās aviokompānijas Air Baltic Corporation plānoto flotes atjaunošanu ministrs tiksies arī ar EADS un Airbus vadību. Vizītes ietvaros plānota tikšanās ar Peugeot Citroën Automobile (PSA) grupai piederošo transporta un loģistikas uzņēmumu GEFCO, ar kuru Latvijas izveidojusies cieša sadarbība tādās jomās kā kravu piegāžu organizēšana uz/no Afganistānas, kā arī piegāžu veikšana uz PSA rūpnīcu Kalugas apgabalā Krievijā. Lai iepazītos ar Francijas tehnoloģiju attīstību dzelzceļa jomā, satiksmes ministrs tiksies ar viena no pasaulē vadošajiem dzelzceļa uzņēmumiem Alstom Transport vadību.

Avots: www.sam.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.