Dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi trīs mēnešos pieauguši par 16%

Dzelzceļš
Dzelzceļš
Dzelzceļa kravu pārvadājumu apjomi šī gada pirmajos trīs mēnešos Latvijā sasnieguši 17,2 miljonus latu. Tas ir par 16% vairāk nekā pagājušā gada sākumā, liecina Satiksmes ministrijas apkopotā informācija.Tranzīta apjomi caur ostām palielinājušies par 18,5%, sasniedzot 15,5 miljoniem tonnu.

Par 11,3% pieauguši arī iekšzemes pārvadājumu apjomi, sasniedzot 235 200 tonnas. Gada pirmajos trīs mēnešos importa kravu apjomi samazinājušies par 5,7%, bet eksporta kravu apjomi pieauguši par 4,6%.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.