Nozares jaunumi

Uzsākti regulāri kravu gaisa pārvadājumi uz Afganistānu

Krava
Krava
Šā gada aprīlī uzsākti regulāri gaisa kravu pārvadājumi no Rīgas lidostas uz Afganistānu tur izvietoto ASV bruņoto spēku atbalstam, apstiprina Satiksmes ministrijas Transporta un sakaru drošības nodaļas vadītājs Māris Andžāns.

Šie pārvadājumi ir turpinājums līdz šim pastāvīgi notikušajiem kravu pārvadājumiem pa sauszemi. Vidēji ik dienu uz Afganistānu notiek divi līdz trīs lidojumi ar aptuveni 100 tonnām kravas katrā reisā, tādējādi arī būtiski palielinot Rīgas lidostā apstrādāto kravu apjomu.

Plānots, ka šie pārvadājumi varētu turpināties vismaz tuvākos mēnešus un perspektīvā varētu tikt izmantoti arī kravu izvešanai no Afganistānas. Kravu pārvadājumi uz Afganistānu caur Latviju tika uzsākti 2009.gada februārī un kopš tā laika uz Afganistānu nosūtīts vismaz 40 000 TEU kravas.

Avots: www.latvijasradio.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.