Nozares jaunumi

Veidos vienotu Latvijas loģistikas jomas piedāvājumu

KravaStratēģisko kravu un investīciju piesaistei plāno izveidot valsts akciju sabiedrību. Lai palīdzētu koordinēt četru multimodālo piegāžu ķēdi veidojošo dimensiju – zeme, ūdens, gaiss un komunikācijas – mijiedarbību, nepieciešams izveidot valsts akciju sabiedrību, šādu Satiksmes ministrijas priekšlikumu konceptuāli atbalstīja Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padome. Jautājums tiks virzīts tālāk lemšanai valdībā.

DB vairākkārt rakstījis, ka vienota valsts piedāvājuma trūkumu loģistikas jomas eksperti ilgstoši norādījuši kā vienu no galvenajiem šķēršļiem jaunu kravu piesaistē. «Ir  panākta konceptuālā vienošanās, kā risināt vienotā Latvijas tranzīta koridora jautājumu, un ir izveidots modelis, kuram visi piekrituši, ka tas apkopo gan dalībnieku intereses, gan arī tehniski spējīgs izveidot vienoto tranzīta piedāvājumu,» norāda Latvijas Loģistikas asociācijas vadītājs Aivars Tauriņš.

Šobrīd nepieciešams mobilizēt valsts pārvaldībā esošos loģistikas infrastruktūras aktīvus un sadarbībā ar privāto sektoru veikt koordinētu un agresīvu Rietumu kravu plūsmu (īpaši, konteinerizēto un autobūves kravu) un investīciju piesaisti Latvijas loģistikas koridoram, organizējot vienotu, koordinētu un katram klientam pielāgotu nozares piedāvājumu izstrādi un komunikāciju, uzvērts Satiksmes ministrijas sagatavotajos priekšlikumos, kas tapuši sadarbībā ar Latvijas Loģistikas asociāciju.

Avots: www.db.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv