Nozares jaunumi

Policija dažu stundu laikā fiksē 27 autopārvadātāju pārkāpumus

AutopārvadājumiPagājušajā nedēļā, 9. maijā sešu stundu laikā starptautiska kontroles pasākuma ietvaros policijas darbinieki par dažādiem pārkāpumiem autopārvadātājiem sastādīja 27 administratīvā pārkāpuma protokolus.

Visvairāk pārkāpumu fiksēti par nostiprināšanas noteikumu un darba un atpūtas laika režīma noteikumu pārkāpumiem. Jāuzsver, ka visi protokoli sastādīti par nopietniem pārkāpumiem, kurus nenovēršot pārvadātāju piedalīšanās ceļu satiksmē ir bīstama un apdraud pārējos satiksmes dalībniekus. Piemēram, ja krava nav atbilstoši nostiprināta, bremzēšanas vai līkumu gadījumā tā var uzgāzties virsū gājējiem vai citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Pavisam pagājušajā nedēļā tika pārbaudītas 59 automašīnas, no tām viena pasažieru, četri bīstamo kravu pārvadātāji un 54 kravas automašīnas.

Jau ziņots, ka vakar Valsts policijas Autopārvadājumu nodaļa piedalījās starptautiskā pieredzes apmaiņas pasākumā -  Latvijas policijas pārstāvji starptautiskajiem partneriem rādīja, kā ikdienā tiek veikta autopārvadātāju kontrole. Kolēģi no citām valstīm (Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Šveices, Norvēģijas u.c.) šīs pārbaudes vērtēja, to laikā sniedza padomus un dalījās ar savu pieredzi. Kontroles pasākums notika netālu no Piņķiem, Salaspils apvedceļa sākumā. Autopārvadājumu uzraudzības nodaļa tur strādāja no pulksten 9 līdz 12:30 un no 13:30 līdz 16:00. Šīs praktiskās savstarpējās mācības tiek īstenotas starptautiska autopārvadātāju kontroles projekta ietvaros (projekts C.A.S.H. - Connecting Authorities for Safer Heavy Goods Traffic in the Baltic Sea Region). Šī projekta mērķis ir izstrādāt praktiskus risinājumus, lai starptautiskos kravu pārvadājumus Baltijas valstīs padarītu drošākus. Projektā ietvaros tiek īstenota Baltijas valstu policijas darbinieku apmācība autopārvadājumu kontroles jomā.

Avots: www.iem.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv