Nozares jaunumi

Konteinervilcienam ZUBR ir perspektīva Turcijas kravu piesaistē

KravaSatiksmes ministrs Aivis Ronis tikās ar ietekmīgas Turcijas biznesa asociācijas MUSIAD (Independent Industrialists and Businessmen’s Association) pārstāvjiem – viceprezidentu Kerimu Altinbašu (Kerim Altintas), padomes locekli Ejupu Akbalu (Eyup Akbal), ģenerālsekretāru Ejupu Vurālu Aidinu (Eyup Vural Aydin).

Satiksmes ministrs A.Ronis atzīmēja abu valstu labās attiecības, īpaši norādot uz aktīvo Turcijas un Latvijas ekonomisko sadarbību, kā arī aicināja vēl vairāk veicināt privātā biznesa ienākšanu Latvijā. Ministrs norādīja, ka jau šobrīd Turcijas investori strādā Rīgas lidostā un plāno vēl lielāku investīciju ieguldīšanu tajā. Sarunā ministrs informēja, ka Latvija ir ieinteresēta stratēģiskā investora piesaistē aviācijas sektorā, un uzsvēra nacionālās lidsabiedrības airBaltic labās sadarbības attiecības ar Turkish Airlines. A.Ronis kā perspektīvu projektu īpaši atzīmēja konteinervilcienu ZUBR, kas veicinātu kravu plūsmas pieaugumu abos virzienos koridorā no Turcijas caur Ukrainu uz Latviju un tālāk uz Ziemeļeiropu.

Ministrs norādīja, ka Latvija šobrīd aktīvi strādā ar Ukrainu, lai mazinātu dažādus šķēršļus unpiesaistītu konteinervilcienam ZUBR Turcijas kravas. Plānots, ka šogad Latvijas delegācija ieradīsies Turcijā, lai prezentētu konteinervilciena priekšrocības. MUSIAD pārstāvji informēja par savu organizāciju, kura savas pastāvēšanas vairāk kā 20 gadu laikā ir ietekmīgākā Turcijas uzņēmēju organizācija, tajā apvienoti vairāk kā 5500 biedri, un izteica gatavību aktīvai sadarbībai ar Latvijas uzņēmējiem, lai veicinātu importa un eksporta kravu plūsmu starp Latviju un Turciju. Turcijas biznesa asociācijas MUSIAD delegācija Latvijā viesojās, lai piedalītos Latvijas – Turcijas biznesa forumā, kā arī tiktos ar Latvijas valdības amatpersonām un privātā sektora pārstāvjiem.

Avots: www.sam.gov.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv