Nozares jaunumi

Mērsraga ostas attīstībā šogad plānots investēt apmēram vienu miljonu eiro

Mērsraga ostas attīstībā šogad plānots investēt apmēram vienu miljonu eiro, pastāstīja ostas pārvaldnieks Jānis Budreika. 

Viņš norādīja, ka šogad plānots izbūvēt pasažieru termināli, uzlabot ceļu infrastruktūru, kā arī veikt uzlabojumus attīrīšanas iekārtās. Līdzekļus attīstībai ieguldīs ostā strādājošie komersanti un ostas pārvalde, teica Budreika.

Kā ziņots, Mērsraga ostā pagājušajā gadā pārkrāva 436 300 tonnu kravu, kas ir par 5,6% mazāk nekā 2016.gadā. Pērn ostā apkalpoja 118 kuģus, kas ir par četriem mazāk nekā gadu iepriekš. 

Mērsraga ostā 2016.gadā pārkāva 462 000 tonnu kravu, kas ir par 14,7% vairāk nekā 2015.gadā. 

Latvijā ir desmit ostu - trīs lielās un septiņas mazās. 2016.gadā pēc pārkrauto kravu apmēra starp mazajām Latvijas ostām Mērsraga osta ierindojās otrajā vietā.

Avots: www.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.