Nozares jaunumi

Pirmajos piecos mēnešos Latvijas ostu kravu apgrozījums palielinājies par 17,2%

Osta
Osta
Šā gada pirmajos piecos mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo laika posmu pērn, Latvijas ostu kravu apgrozījums palielinājies par 17,2%, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomē.

Ja 2011.gada pirmajos piecos mēnešos Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 29,02 miljoni tonnu, šogad tie ir 34,02 miljoni tonnu. Gandrīz puse no Latvijas kopējā ostu kravu apgrozījuma - 15,7 miljoni tonnu - ir Rīgas ostai. Seko Ventspils ar 14,7 miljoniem tonnu, Liepāja - 2,9 miljoni tonnu.

Vislielāko apgrozījumu ar 16,3 miljoniem tonnu Latvijas ostās veidoja beramkravas, ar 12,2 miljoniem tonnu seko lejamkravas, bet ģenerālkravas - 5,3 miljoni tonnu. Visstraujākais pieaugums fiksēts ģenerālkravu segmentā - plus 22,8%, salīdzinot ar analoģisku periodu pērn.

Avots: www.balticexport.com

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.