Nozares jaunumi

Kravu pārvadājumus no Afganistānas uz Rīgas lidostu turpinās regulāri

Kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi
Ņemot vērā veiksmīgos izmēģinājuma kravu pārvadājumos no Afganistānas uz Rīgas lidostu, tos plānots turpināt ar regulāru intensitāti, šodien, tiekoties ar satiksmes ministru Aivi Roni, sacīja ASV Transporta virspavēlniecības komandieris ģenerālis Viljams Freizers.

Trešdien Ronis tikās ar Freizeru, lai pārrunātu ar kravu pārvadājumiem starp Latviju un Afganistānu saistītos jautājumus. Freizers augstu novērtēja līdzšinējo ASV un Latvijas sadarbību kravu pārvadājumu nodrošināšanā starp Latviju un Afganistānu, īpaši uzsverot Latvijas institūciju un uzņēmumu sniegto atbalstu un pielāgošanos sarežģītu situāciju risināšanā.Ronis apliecināja Latvijas vēlmi turpināt atbalstīt kravu pārvadājumus uz un no Afganistānas, kā arī informēja par interesi Latvijā veikt Afganistānas speciālistu apmācību dzelzceļa un civilās aviācijas jomās.

Tāpat satiksmes ministrs piedāvāja Latvijas transporta speciālistu padomu sniegšanu kravu pārvadājumu organizēšanā Afganistānā, kā arī aicināja ASV pusi, izvedot tehniku un citas kravas no Afganistānas, Latvijā veikt arī to apkopi, remontu vai pārstrādi. Vizītes laikā Freizeram bija iespēja klātienē vērot arī no Afganistānas Latvijā nogādāto kravu nosūtīšanas un apstrādes procesa posmu starp Rīgas lidostu un Rīgas ostu. Kravu pārvadājumi uz Afganistānu caur Latviju tika sākti 2009.gadā, un līdz šim uz Afganistānu nosūtītas kravas vairāk nekā 47 000 TEU apmērā. 2012.gada maijā uzsākti arī kravu pārvadājumi pretējā virzienā - no Afganistānas caur Rīgas lidostu.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.