Nozares jaunumi

Tesla gatavo elektromotora kravas furgonu

Tesla gatavo elektromotora kravas furgonuAmerikāņu pašgājēju auto un elektromobiļu ražotājs Tesla grasās laist klajā kravas furgonu ar tam pienācīgas jaudas elektromotoru, pavēstījusi uzņēmuma vadība.

Britu sabiedriskais medijs BBC vēsta, ka uzņēmuma izpilddirektors Īlons Masks (Elon Musk) ir raisījis lielu interesi starptautiskajā sauszemes kravu pārvadājumu nozarē, dodot cerību, ka ir iespējams radīt tik jaudīgu elektromobili, kas varētu konkurēt ar ierastajiem dīzeļmotora kravas spēkratiem.

Masks šonedēļ paziņojis, ka furgonu, kam dots nosaukums Tesla Semi, provizoriski iecerēts izrādīt 26.oktobrī Kalifornijā ASV un komentējis: «Ir vērts redzēt to «zvēru» savām acīm. Tas ir «nereāli»».

Laikā, kad lielpilsētas un valstis Rietumeiropā, lūkojot samazināt gaisa piesārņoju, nāk klajā ar plāniem ierobežot dīzeļmotora auto piedalīšanos satiksmē, strauji pieaug pieprasījums pēc mikroautobusiem un kravas mašīnām ar dabai draudzīgu degvielu.

Avots: http://bnn.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.