Nozares jaunumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs astoņos mēnešos Latvijā

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs astoņos mēnešos LatvijāDzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs šogad astoņos mēnešos Latvijā samazinājies par 0,7% salīdzinājumā ar 2016.gada attiecīgo periodu un bija 30,372 miljoni tonnu, liecina Satiksmes ministrijas apkopotie dati.

Tostarp starptautisko pārvadājumu apmērs veidoja 29,388 miljonus tonnu, kas arī ir samazinājums par 0,9% salīdzinājumā ar 2016.gada astoņiem mēnešiem, bet iekšzemes pārvadājumu apmērs palielinājies par 4,6% - līdz 984 100 tonnu.

Apkopotā informācija liecina, ka no starptautiskajiem dzelzceļa kravu pārvadājumiem tranzīta kravu apmērs bija 27,1 miljons tonnu, kas ir pieaugums par 3,6% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, importa kravu apmērs bija 2,056 miljoni tonnu, kas ir par 24% mazāk, bet eksporta kravas - 231 700 tonnu, kas ir kritums 3,4 reizes.

Vienlaikus dzelzceļa tranzīta kravu apmērs caur ostām 2017.gada astoņos mēnešos bija 24,854 miljoni tonnu, kas ir par 0,9% mazāk nekā gadu iepriekš, bet sauszemes tranzīts caur Latvijas teritoriju - 2,246 miljoni tonnu, kas ir pieaugums 2,1 reizi.

Pērn astoņos mēnešos Latvijā pa dzelzceļu pārvadāja 30,601 miljonu tonnu kravu.

Avots: http://financenet.tvnet.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.