Nozares jaunumi

LDz Baltkrievijā pārrunā sadarbības iespējas naftas produktu pārvadājumu jomā

LDz Baltkrievijā pārrunā sadarbības iespējas naftas produktu pārvadājumu jomāVAS ” Latvijas dzelzceļš” prezidents Edvīns Bērziņš un SIA “LDz Loģistika” valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis augusta vidū devās vizītē uz Baltkrieviju, lai ar sadarbības partneriem pārrunātu aktualitātes naftas pārvadājumu jomā.

Vizītes laikā E.Bērziņš tikās ar sadarbības partneriem un kravu īpašniekiem, tostarp Baltkrievijas AS “Naftan” ģenerālidirektoru Aleksandru Demidovu. Tikšanās laikā tika apspriestas abu pušu sadarbības iespējas. Sarunā piedalījās arī koncerna “Belņeftehim” priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Ribakovs, Baltkrievijas dzelzceļa priekšnieka pirmais vietnieks Igors Šilovs, kā arī uzņēmuma “BelOil” pārstāvji.

Tikšanās laikā analizēti gan 2016.gada rādītāji naftas pārvadājumu jomā virzienā no Novopolockas tranzītā uz Latviju, kā arī apspriesti nākamā gada plāni un iespējas.

AS “Naftan” ģenerāldirektora vietnieks Sergejs Homičs uzsvēris, ka šī tikšanās bijusi ļoti būtiska, jo patlaban uzņēmums apzina prioritāros naftas produktu pārvadājumu virzienus 2018.gadam.

Avots: http://www.la.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.