Nozares jaunumi

Latvija un Krievija vienojas par kravu pārvadājumu nepārtrauktību

Latvija un Krievija vienojas par kravu pārvadājumu nepārtrauktībuLatvijas un Krievija vienojas ciešāk sadarboties transporta jomā un nodrošināt kravu nepārtrauktību, kā arī līdz gada beigām gaidāma abu valstu vēsturnieku tikšanās, otrdien pēc Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēdes (SVK) žurnālistiem sacīja SVK līdzpriekšsēdētājs, satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Augulis uzsvēra, ka Krievija Latvijai vienmēr bijusi svarīga partnere ekonomikas jomā. "Neskatoties uz to, ka tikšanās ar Krievijas partneriem SVK formātā notiek pēc četru gadu pārtraukuma, abu valstu sadarbība bijusi aktīva virknē jomu. Praktiska sadarbība noritējusi tādās jomās kā robežkontrole, transports, migrācija, kultūra u.c.," norādīja satiksmes ministrs.

SVK sēdes laikā tika izskatīti vairāki jautājumi un par virkni no tiem panākta vienošanās. Pēc Auguļa teiktā, pirmais jautājums, par ko panākta vienošanās, ir tirdzniecības un ekonomiskās sadarbības attīstīšana. Otrs jautājums bija transports un tranzīts. "Šajā jomā viss attīstās pozitīvi, ņemot vērā, ka aug auto pārvadājumu apjoms," piebilda satiksmes ministrs.

Avots: http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.