Nozares jaunumi

Jūlija vidū noskaidros Latvijas prasmīgāko kravas auto vadītāju

TransportsIr noteikti konkursa "The Drivers' Fuel Challenge 2012" finālisti un sacensību fināls, kurā tiks noskaidrots Latvijas prasmīgākā autovadītāja titula ieguvējs, notiks 14.jūlijā sporta kompleksā "333", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Volvo Truck Latvia" mārketinga vadītāja Dace Rostoka.

"Esam aizvadijuši astoņas spraigas kvalifikāciju dienas, kurās savas prasmes kopumā demonstrēja 62 autovadītāji. Katrā no šīm dienām sacensību distance tika veikta ar arvien zemāku vidējo degvielas patēriņu, tāpēc Latvijas fināls solās būt īpaši aizraujošs," sacīja Rostoka.

Konkursa finālā ir iekļuvuši Andris Pļavenieks un Jurijs Puškars no SIA "Kreiss", Normunds Kreimanis no SIA "Lielvārdes meliorācija", Uldis Pastars un Edgars Delvers no SIA "UP Auto 8", Jānis Čertkovs no SIA "GA Logistics", Andris Butovskis no SIA "Latsin", Guntis Līpiņš no SIA "Trailers", Pēteris Čiževskis no SIA "Rialtrans" un Antons Gundars no SIA "Jarb".

Oktobra vidū Latvijas čempions dosies uz Centrālās un Austrumeiropas finālu Olomoucā, Čehijā. Tur Latvijas čempionam būs iespēja sacensties ne tikai par "The Drivers' Fuel Challenge" Centrālās un Austrumeiropas reģiona čempiona titulu, bet arī iegūt savā īpašumā "Volvo C30" automašīnu, bet viņa darba devējiem būs iespēja laimēt vaučerus "Volvo" servisa pakalpojumu apmaksai līdz pat 10 000 eiro (7000 latu) vērtībā, ja viņu autovadītājs iegūs kādu no pirmajām trīs vietām reģionālajā finālā.

Avots: www.ceturtdiena.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv