“Turkish Cargo” sāks regulāros kravu avioreisus no Stambulas uz Rīgu

Turcijas nacionālās aviokompānijas “Turkish Airlines” kravas pārvadājumu lidsabiedrība “Turkish Cargo” 1.jūlijā sāks regulāros reisus no Stambulas uz Rīgu, vēsta Turcijas ziņu aģentūra “Anadolu”.

Reisi notiks divas reizes nedēļā.

“”Turkish Cargo” mērķis ir nodrošināt ļoti ātrus savienojumus uz Tālajiem Austrumiem, Āfriku, Tuvajiem Austrumiem un tjurku republikām [Uzbekistānu, Kazahstānu, Kirgizstānu un Turkmenistānu] kravām no Baltijas reģiona, (..) izmantojot savu plašo maršrutu tīklu,” teikts “Turkish Cargo” paziņojumā.

Avots: http://www.la.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi