Nozares jaunumi

Gandarīti par izstādē TransRussia 2017 paveikto

Gandarīti par izstādē TransRussia 2017 paveikto Latvijas dalībnieki gandarīti par izstādē TransRussia 2017 paveikto; riski gan saglabājas, pirmdien raksta laikraksts Dienas Bizness.
Gan uzņēmumu, gan ostu un valsts pārstāvji ir apmierināti ar Krievijas lielākā nozares foruma norisi, paužot optimismu par kravu pārvadājumiem nākotnē. Tai pašā laikā arī konkurējošās valstis nesnauž, un komersantiem jārēķinās ar kaimiņvalsts stratēģiju pēc iespējas vairāk kravu nosūtīt caur savām ostām, DB norāda izstādes dalībnieki un eksperti.

Viņi arī uzsver, ka pasākums bijis labi noorganizēts, Latvijas līdzdalība izcelta, tostarp piešķirot mūsu transporta un loģistikas stendam goda diplomu par labāko ekspozīcijas prezentāciju. «Pozitīvi ir tas, ka Krievijas uzņēmēji ir ieinteresēti sadarboties,» norāda KS Terminal valdes priekšsēdētājs Ēriks Cešeiko. Ir skaidrs, ka Latvijas komersanti neko nevar ietekmēt saistībā ar kravu plūsmu politizēšanas problēmu. Tai pašā laikā kaimiņvalsts uzņēmējiem šajā ziņā tomēr ir lielas sviras un viņi aktīvi piedalās šo jautājumu risināšanā. Kaut arī izstādē jaunas iestrādnes nav radušās, esošie kontakti ir nostiprināti. Tāpat uz vietas varot ļoti labi saprast drēbi, tendences, uz ko Krievija virzās, uzsver Ē. Cešeiko, un šī informācija atšķiras no Latvijas medijos pieejamā.

«Optimisms saistībā ar Krievijas ekonomisko situāciju ir mazliet lielāks nekā līdz šim,» atzīmē Jānis Bikše, kura pārstāvētais uzņēmums Systems Terminal nodarbojas ar konteinerizēto kravu apkalpošanu. Kompānija Maskavā parakstījusi līgumus, pie kuriem strādāts jau pusgadu.

Avots: http://www.db.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv