Nozares jaunumi

Maskavā diskutē par konteinerpārvadājumu organizēšanu starp Eiropu un Ķīnu

Maskavā diskutē par konteinerpārvadājumu organizēšanu starp Eiropu un ĶīnuPagājušajā nedēļā Maskavā norisinājās Transsibīrijas pārvadājumu koordinācijas padomes (KSTP) un Krievijas dzelzceļa rīkota darba grupas sanāksme, kurā viens no galvenajiem jautājumiem bija konteineru kravu pārvadājumu organizēšana maršrutā Eiropa-Ķīna-Eiropa. Sanāksmē piedalījās arī VAS «Latvijas dzelzceļš» (LDz) viceprezidents Ēriks Šmuksts un SIA «LDz Loģistika» valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis.

 Kravu operatoru pārstāvji klātesošos informēja, ka pārvadājumu apjomi ar Ķīnu ir palielinājušies vidēji par 70%, turklāt uzsvēra arī maršrutu no Ķīnas rūpnieciskās pilsētas Jivu uz Rīgu, novēlot LDz attīstīt konteinerpārvadājumus šajā un citos maršrutos.

Klātesošie apsprieda vagonu piepildīšanu atpakaļceļam uz Ķīnu un iespējas šī jautājuma risināšanā sadarboties, lai samazinātu izmaksas un padarītu tranzītkoridorus starp Ķīnu un Eiropu konkurētspējīgākus. Lai šo jautājumu risinātu, ir izveidota speciāla darba grupa.

Latvijas delegācijas vadītājs Ē.Šmuksts sanāksmē uzsvēra, ka tranzīta nozarē ir vērojams progress gan muitas procedūru uzlabošanā, gan ritošā sastāva un infrastruktūras izmantošanā. Delegācijas vadītājs arīdzan informēja par LDz sarunām ar Duisburgas ostu Vācijā un perspektīvām 48 stundu laikā kravas no Rīgas ostas nogādāt jebkurā Eiropas un Skandināvijas valstī, tādējādi padarot maršrutu caur Latviju interesantu sadarbībai ar Ziemeļvalstu tirgiem.

Avots: http://financenet.tvnet.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv