Nozares jaunumi

Tallink Grupp pārvadājumi maršrutā Latvija-Zviedrija auguši

Tallink Grupp pārvadājumi maršrutā Latvija-Zviedrija augušiKuģniecības uzņēmuma Tallink Grupp pārvadāto pasažieru skaits janvārī palielinājies par 1% līdz 561,5 tūkstošiem, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Tallinn.

Pārvadāto kravas automašīnu skaits auga par 1,8% līdz 24,9 tūkstošiem, bet pasažieru transportlīdzekļu skaits saruka par 0,8% līdz 68,2 tūkstošiem.

Maršrutā Somija-Zviedrija pārvadāti 166,5 tūkstoši pasažieri, kas ir par 1,2% vairāk nekā pirms gada.

Maršrutā Igaunija-Somija pārvadāti 289,8 tūkstoši pasažieru, kas ir par 1,1% mazāk nekā pērn attiecīgajā mēnesī, bet maršrutā Igaunija-Zviedrija pārvadāti 64,7 tūkstoši pasažieru, kas ir par 6% mazāk nekā pirms gada.

Straujākais pasažieru skaita pieaugums, kā ierasts, vērojams maršrutā Latvija-Zviedrija – par 33,9% līdz 40,46 tūkstošiem.

Avots: http://www.db.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.