Nozares jaunumi

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiemLietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz autovadītāju atpūtas režīmu, raksta portāls Vz.lt.

Pirmā šādu risinājumu izvēlējās uzņēmumu grupa Girteka Logistics, bet pirms dažām nedēļām atpūtas centru Nīderlandē atklāja arī kravu pārvadājumu un ekspeditoru pakalpojumu grupa Arijus. Saskaņā ar izdevuma rīcībā esošo informāciju šā centra iekārtošana izmaksājusi gandrīz 30 000 eiro.

Nākamā gada sākumā līdzīgu atpūtas centru šoferiem Arijus plāno atklāt Beļģijā, Genkas pilsētā, bet vēlāk tādu iecerēts izveidot arī Francijā.

Gan Girteka Logistics, gan Arijus veidotajos atpūtas centros varēs apmesties tikai attiecīgās kompānijas darbinieki.

Avots: http://www.db.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv