Nozares jaunumi

Latvijā šogad reģistrē par 40,2% vairāk jaunu smago kravas automašīnu

Latvijā šogad reģistrē par 40,2% vairāk jaunu smago kravas automašīnuLatvijā šogad deviņos mēnešos reģistrēja 1102 jaunas smagās kravas automašīnas (komerctransports virs 16 tonnām), kas ir par 40,2% vairāk nekā attiecīgajā laikā pērn, liecina Auto asociācijas dati.

 Populārākie šogad bija "Volvo" zīmola spēkrati (550 vienības), kam seko "Scania" (316), DAF (78) un "Mercedes Benz" (71).

Pērn pirmajos deviņos mēnešos Latvijā reģistrēja 786 jaunas smagās kravas automašīnas.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

Avots: http://www.delfi.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.