Nozares jaunumi

Zinātnieki veidos īpašu kravas automašīnu sievietēm

Zinātnieki veidos īpašu kravas automašīnu sievietēm  Zviedrijas zinātnieki kopā ar automašīnu gigantu "Volvo" ir sākuši veidot projektu, kura mērķis ir izveidot īpašu kravas automašīnu, kas būtu pielāgota sievietēm, vēsta ārvalstu mediji.

 Projektā iesaistītās puses apgalvo, ka tradicionāli kravas automašīnu industrija ir radīta vīriešiem. Tomēr mūsdienās pieaug to sieviešu skaits, kas vēlas strādāt šajā nozarē par kravas auto vadītājām.

Tiek paredzēts, ka sievietēm domātajā automašīnā tiks iebūvēta duša un tualete. Tas tiek darīts rūpējoties par sieviešu ērtībām un drošību.

Projekts vēl ir tikai tapšanas stadijā. Nākamais tā solis ir izpētīt un uzzināt "Volvo" kravas automašīnu vadītāju vēlmes un vajadzības, lai tās iekļautu jaunajā mašīnā.

Avots: http://nra.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.