Nozares jaunumi

No Baltijas valstu ostām gada pirmajos mēnešos kravu pieaugums fiksēts tikai Klaipēdā

No Baltijas valstu ostām gada pirmajos mēnešos kravu pieaugums fiksēts tikai KlaipēdāŠī gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar 2015.gada analogu laika periodu, kravu pieaugums no Baltijas valstu ostām fiksēts tikai Klaipēdā, liecina LETA apkopotā statistika.

Klaipēdā kravu apjomi palielinājušies par 7,5% - līdz 6,49 miljoniem tonnu. Rīgas ostā pārkrauti 6,15 miljoni tonnu, un tas ir par 10% mazāk nekā pērn. Savukārt Tallinā kritums ir par 14,9% - līdz 3,7 miljoniem tonnu.

Ventspilī pārkrauti 3,94 miljoni tonnu, kas ir par 18,4% mazāk nekā pērn pirmajos divos mēnešos.

Kā ziņots, šī gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar pagājušā gada analoģisku periodu, Latvijas ostu kravu apgrozījums samazinājies par 11,9% - līdz 11,3 miljoniem tonnu, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamentā.

2015.gada janvārī-februārī Latvijas ostu kravu apgrozījums bija 12,8 miljoni tonnu.

Avots: http://www.lsm.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.