Nozares jaunumi

Ķīnas valsts institūciju un uzņēmēju delegācija izrādījusi interesi par Rīgas ostas iespējām

Ķīnas valsts institūciju un uzņēmēju delegācija izrādījusi interesi par Rīgas ostas iespējāmĶīnas valsts institūciju un uzņēmēju delegācija šodien Rīgas brīvostā pārrunāja sadarbības iespējas konteineru pārvadājumu jomā, kā arī investīciju iespējas Latvijas transporta infrastruktūras projektos, savukārt rīt plānota delegācijas tikšanās ar satiksmes ministru Uldi Auguli (ZZS), informēja ostā un Satiksmes ministrijā (SM).

 Šī februārī ir jau otrā Ķīnas delegācijas vizīte Rīgas ostā.

Kā skaidro ostā, ņemot vērā delegācijas interesi par investīciju un sadarbības iespējām Rīgas brīvostā, pārvaldes vadība organizēja ostas apskati, kuras laikā delegācija tika iepazīstināta ar iespējām kravu pārvadājumu jomā, kā arī investīciju iespējām Rīgas brīvostā.

Pārvaldnieka vietnieks un Mārketinga departamenta direktors Edgars Sūna uzskata, ka Austrumu interese liecina, ka Rīgas brīvosta ir viena no piemērotākajām vietām tranzīta un loģistikas organizēšanai starp Eiropas Savienības, NVS un Āzijas tirgiem.

«Tomēr jāņem vērā, ka investoru izvēli nenosaka tikai brīvostas ģeogrāfiskais izvietojums un pakalpojumu tarifu priekšrocības, bet kopējā Latvijas tranzīta koridora konkurētspēja. Tālab valdības līmenī jāveic tādi organizatoriskie, tiesiskie un finansiāla rakstura pasākumi, kas sekmē tranzītu Latvijas valstij kopumā,» uzskata Sūna. 

Delegāciju, kas līdz 20.februārim uzturēsies Rīgā, vada Ķīnas Nacionālās attīstības un reformu komisijas vicepriekšsēdētājs, bet pavadošās delegācijas sastāvā bija augstas amatpersonas no Nacionālās attīstības un reformu komisijas, Transporta ministrijas, Ķīnas attīstības bankas, Ķīnas dzelzceļa, kuģniecības organizāciju pārstāvji, kā arī Ķīnas vēstniecības amatpersonas 31 cilvēka sastāvā. 

Rīt, 18.februārī, Augulis tiksies ar Ķīnas Nacionālās attīstības un reformu komisijas vicepriekšsēdētāju, lai pārrunātu iespējamo sadarbību transporta jomā, kā arī investīciju iespējas Latvijas transporta infrastruktūras projektos.

Tikšanās laikā Satiksmes ministrijā tiks prezentēta Latvijas transporta nozare, kā arī tiks sniegtas nozares vadošo uzņēmumu prezentācijas.

Avots: http://financenet.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv