Nozares jaunumi

Šogad Liepājas ostā varētu pārkraut 8,2 miljonus t kravu

Šogad Liepājas ostā varētu pārkraut 8,2 miljonus t kravuPēc dzelzceļa stacijas modernizācijas šogad Liepājas ostā varētu pārkraut 8,2 miljonus tonnu, stacijas modernizācijas projekta atklāšanā sacīja pilsētas mērs Uldis Sesks.

 Viņš gan uzsvēra, ka šī prognoze ir ļoti optimistiska, tomēr LDz īstenotais projekts ļaus ievērojami palielināt ostas darba efektivitāti, ziņo LETA.

"Stacija modernizēta, un daudzu funkciju veikšanā cilvēku aizstājuši roboti un programmas," sacīja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). "Tas padara darbu efektīvāku un arī ienesīgāku, jo katra minūte, kas vilcienam jāpavada stāvot, ir dzīva nauda."

Ministre pauda viedokli, ka šis projekts ir nozīmīgs Liepājas ostas attīstībai.

Liepājas dzelzceļa stacijas modernizācijas projektā ieguldītie 24,4 miljoni eiro uz kopējā LDz investīciju fona nav daudz, tomēr Liepājas stacijai ļoti nozīmīgi, sacīja LDz valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Aivars Strakšas.

2015.gadā Liepājas ostas stividorkompānijas pārkrāvušas 5,6 miljonus tonnu kravu, kas bija par 5,9% vairāk nekā 2014.gadā.

Avots: http://www.irliepaja.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.