Nozares jaunumi

Krievijas kravas automašīnu vadītāji draud bloķēt Maskavu

Krievijas kravas automašīnu vadītāji draud bloķēt MaskavuKrievijas kravas automašīnu vadītāji grasās paplašināt savus protestus pret ceļu maksas iekasēšanas sistēmu «Platon», draudot svētdien, 29.novembrī, sarīkot Maskavas blokādi.

 Pēc reģionālajām protesta akcijām, kas notikušas vairāk nekā 20 Krievijas apgabalos, dažādu reģionu aktīvisti vienojušies koordinēt savas darbības un svētdien Maskavā sarīkot vērienīgu protesta akciju.

Aktīvisti izplatījuši manifestu ar asām politiskajām prasībām, kuru neizpildes gadījumā draud bloķēt ne tikai tos pārvadātājus, kas izmanto sistēmu «Platon», bet arī sarīkot Maskavas transporta blokādi.

Kravu pārvadātāji pieprasa atcelt sistēmu «Platon» un novērst mēģinājumus ieviest līdzīgas sistēmas nākotnē. Tāpat viņi pieprasa sodīt tos, kas piedāvāja un ieviesa šo sistēmu - konkrēti Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam tuvos oligarhus brāļus Arkādiju un Romānu Rotenbergus, premjerministru Dmitriju Medvedevu un vēl virkni amatpersonu.

Viņi arī pieprasa atcelt transporta nodevu lielkravu automašīnām, ierobežot cenu pieaugumu degvielai un rezerves daļām, kā arī sniegt kredīta atvieglojumus grūtībās nonākušiem pārvadātājiem.

Kamēr šīs prasības netiks izpildītas, pārvadātāji draud bloķēt federālos ceļus, traucēt sistēmas «Platon» darbībai, traucēt šo sistēmu izmantojošo pārvadātāju darbam, kā arī bloķēt visus pārvadājumus Maskavā un organizēt tās pilnīgu blokādi.

Krievijā no 15.novembra ieviesta ceļu maksas iekasēšanas sistēma «Platon», kas izraisījusi pārvadātāju sašutumu ar savu augsto maksu, izraisot stihiskus protestus, kuru laikā tikušas bloķētas vairākas automaģistrāles.

Avots: http://financenet.tvnet.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv